HyperLink
HyperLink

Web Tasarım

Seçkin,benzersiz,amaca uygun,güncel web tasarımlarla hızlı ve ekonomik sonuçlara ulaşmak için firmamızla görüşmeden karar vermeyin.Tüm tasarımlarımız sizinde fikirleriniz alınarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi beceri ve tecrübemiz ışığında oluşturulmaktadır. Kolay kullanımlı arayüze sahip kontrol paneli ile istediğiniz lisanda istediğiniz özelliklerde web siteniz hemen hazır.Kendi tasarımınızı uygulama imkanı da sunuyoruz.Grafik tasarım ve animasyonlu görsellerin mükemmel uyumunu sağlayan ,içerik ile verilmek istenen mesajın estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan sitelerle sizde daha çok 'tık' kazanın ve daha çok kişiye ulaşın.

Web tasarım Süreçleri

- Sizden alınan web tasarımı çalışmasına ait bilgiler sonrasında, hazırlanan bir fiyat teklifi ve sözleşme size iletilir.

- Kabul edilmesi durumunda sizden gerekli tüm bilgileri (logo,slogan,firma bilgileri vs) temin edilir.

- Sözleşmenin ardından web alanınız oluşturulur ve tasarım aşamasında sayfası konulur.Böylece siteye ulaşmak isteyen müşterileriniz isteğinize göre sayfada bulunacak olan mail adresiniz ya da telefonunuz yoluyla size ulaşabilecek.

- Yaptığımız çalışmalar size özel bir alan adında geçici olarak tutulur,böylece yapılan çalışmaları bu alandan yakından takip edebilirsiniz.

- Ayrıca yapılan web siteleri arama motoru dostu (SEO) yapıyı desteklemektedir.

- Çalışmaları onayladığınızda da site kendi alanına konulur.

- Diğer taraftan bu aşamadan sonra devamlılığını sağlamak için firmamızla irtibatta bulunabilirsiniz.
Detaylı bilgi için bize ulaşın

: (212) 210 63 13 pbx

: info@akarebilisim.com