HyperLink
HyperLink

Firmamız


1989 yılından beri sektörde olan firmamız, yıllar içinde yazılımın bir çok dalında başarılı uygulamalar yaparak, her zaman en iyiyi ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

2000 yılında kendi bilgi işlem merkezini kurarak yüksek hızlı fiber optik bağlantılar ile desteklediği Türkiye lokasyonlu sunucu ve hosting altyapısını oluşturmuştur. Yazılımların tamamını kendi sunucularında barındıran firmamız güvenlik, hız ve devamlılığı esas almıştır. Kurulan bu sistemin son 3 yıldır uptime oranını (yıl içinde kesintisiz hizmet verme oranı) %100 tutarak bu konudaki başarısını ispatlamıştır.

Yıllar içinde gerek yazılım ekibini gerek tecrübelerini arttırarak hem sektörü iyi bir şekilde analiz etmiş ve bunu başarılı bir şekilde uygulamıştır.

Firmamız yazılımcılığın sadece kod yazmaktan ibaret olmadığını düşünerek firma içinde sistem analisti barındırmış, firmalarla yapılan yazılımlardan önce sürecin en az % 40 'ını müşteriyi dinleme, anlama ve onun için en iyiyi hesaplamaya ayırmıştır. Sonrasındada programın implementasyonu ve test süreçleri koyarak yazılan yazılımın en başarılı şekilde uygulanmasını sağlanmıştır.

Sektörde olan gelişmeleri yakından takip eden firmamız; yenilikleri takip ve uygulamada arge süreçleri için mesaisinin %10 'unu ayırmıştır. Kadrosunun eğitimini devamlı yapılan eğitim ve brifinglerle yüksek tutmuştur.

Firmaların markalaşma ve kurumsallaşma süreçlerini en iyi şekilde geliştirmeyi ve desteklemeyi hedeflemiş ve bu alanda yazıımlar yapmış ve uygulama süreçlerinde bir çok firmaya danışmanlık hizmeti vermiştir.

Yazılımın en önemli süreçlerinden biride her şeyin bitip müşterinin kullanmaya başladığı süreçtir. Yazılımları kullanırken ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda olmak, sizi dinlemek ve olası ihtiyaçlarınızı gözlemleyerek sizden bir adım önde olmak hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.