HyperLink
HyperLink
Co-Location Lisans Kiralama
DataCenter'da barındırdığınız sunucunuz için lisans satın almanıza gerek kalmadan çok daha uygun fiyatlarla lisans kiralayabilirsiniz.

Hizmetlerinizin ve Ürünlerinizin Dağılımı

SPLA ile her tür yeni ürün için lisanslama yapabilirsiniz. Çok geniş bir ürün ağı içerisinde son derece yetkin bir lisanslama programı sunmuş oluyoruz.... Pek çok ürün ve kendi ihtiyaçlarınıza göre lisanslama yapabileceğiniz esnek bir program sağlıyoruz.

Üç Yıllık Software Assurance

SPLA ile müşterilerimiz, Microsoft yazılımlarının en güncel versiyonlarından yararlanır. Ve müşterileriniz bizimle çalışmaya devam ettiği sürece yeni versiyonlar için ücret ödemek zorunda kalmazlar.

Başlangıç için Sıfır Maliyet

SPLA ile lisanslar için ön ödeme yapmanıza gerek yoktur. Lisanslamada yeni bir alana hoşgeldiniz: “Kullan ve öde modeli” SPLA aylık kullanımı baz alarak lisanslamayı ücretlendirir. Ödemeniz gereken tek ücret önceki ayki lisans ücretidir. Üstelik her ay miktarı ve ürünleri değiştirebilirsiniz.

İstediğiniz Dilde Kurulum

 SPLA lisans programı altında Microsoft’un izin verdiği pek çok farklı dilde kurulum yapabilir ve böylece Dünya’nın herhangi bir yerinde çalışabilirsiniz ya da farklı dillerin konuşulduğu ofislerinizde farklı dillerde kurulum yapabilirsiniz. Üstelik masaüstü bilgisayarlarındaki işletim sisteminden, sunucularınıza kadar; tüm ürünlerde...

Bir Yıl İçin Sabit Fiyat Seviyesi

 SPLA lisans fiyat listesi bir yıl boyunca sabit kalır(Ocak ayından, takip eden Ocak ayına kadar). Böylece maliyetlerinizi yıllık fiyatlara kolayca yansıtabilir ve maliyet projeksiyonlarını yapabilirsiniz.
 

Vergi Avantajı

 SPLA lisans programı ile kiraladığınız ürünlerin lisanslarını, kiralama yapmış olacaksınız. Vergi ve ileriye dönük maliyet hesaplarında yeni nesil kiralama modeli ile size avantajlar sağlayabiliriz.

Ücretlendirme
 

Aylık Ücret

Windows Server Web Edition 1P Lisans 15 USD
Windows Server Standart Edition 1P Lisans 25 USD
Windows Server Datacenter Edition 1P Lisans 75 USD
SQL Server 2008 Web Edition 1P Lisans 25 USD
SQL Server 2008 Workgroup Edition 1P Lisans 70 USD
SQL Server 2008 Web Standart 1P Lisans 205 USD