HyperLink
HyperLink
Co-Location (Sunucu Barındırma)
Sunucu barındırma, bir veya birden fazla web sitesini barındırmak, e-posta veya USS (Uygulama Servis Sağlayıcısı) hizmetleri sağlamak ve sunucu üzerinde çeşitli internet uygulamaları çalıştırmak isteyen şirketler için ideal bir çözümdür. A Kare Bilişim’ın sunduğu sunucu barındırma hizmeti, şirketlerin A Bilgisayar DataCenter’ın faydalanmalarına imkan tanır. İçerik sağlayıcılar, USS’ler (Uygulama Servis Sağlayıcısı) veya şirketler bu sayede enerji veya data kesintilerini, ya da bant genişliği, kapasite sorunlarını tamamıyla unutarak kendi kullanıcılarına veya müşterilerine yüksek kalitede hizmet sağlayabilirler. Şirketler, 365 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak Internet erişimine açık bir ortamda bulunan sunucularına uzaktan erişim protokolleri aracılığı ile bulundukları yerden istedikleri anda erişebilir ve diledikleri güncellemeleri yapabilirler.

Süreklilik
A Bilgisayar yıl içinde min. %99.9 süreklilik ile çalışmaktadır. Hatlarda olan aksaklıktan en az düzeyde etkilenilmekte, kullanılan BGP4 standardı sayesinde bağlı olunan internet omurgasında kesinti olması durumunda trafik, otomatik olarak çalışır durumda olan diğer internet omurgasına yönlendirilebilmektedir. A Bilgisayar Datacenter , UPS ve jeneratör desteği ile sunucularımıza kesintisiz enerji sağlamaktadır.

Hız
A Bilgisayar, TTNet omurgasına yüksek hızlarla bağlanmaktadır. Hat yoğunluğu sürekli denetlenmekte ve ortalama trafiğin %80 doluluğa ulaşması durumunda hat kapasitesi artırılmaktadır.

Müşteri Desteği
A Bilgisayar, müşterilerine 365 gün 24 saat telefonla destek hizmeti sunmaktadır.

Sunucu Odası
A Bilgisayar tarafında barındırılan sunucularının en yüksek performansta kesintisiz çalışmalarını sağlamak amacı ile bu cihazlar, UPS ve jeneratör ile desteklenen; nem, ısı ve yangın kontrollü odalarda korunmaktadır.

Güvenlik
Sunucular firewall güvenlik sisteminden sonra hatta bağlanmaktadır. İstenirse ek prtokollerle daha yüksek güvenlikli sistemi sağlanır.

Ücretlendirme
 

Aylık Ücret

   1 Mbit / sec 75 USD
   2 Mbit / sec 145 USD
   3 Mbit / sec 225 USD
   5 Mbit / sec 375 USD
10 Mbit / sec 595 USD


Ek Hizmetler için tıklayınız.

Lisans kiralama için tıklayınız.