HyperLink
HyperLink

e-ticaret

Yeni Çağın Alışverişi

Ürünlerinizi, ana grup ve alt gruplarınızı, markalar ve aynı zamanda içerik sayfalarınızı sınırsız bir şekilde tanımlayıp, istediğiniz zaman düzenleyip, istediğiniz zaman oluşturduğunuz tanımlamaları güvenli bir şekilde silebilirsiniz.Kontrol paneli kullanıcılarının yaptıkları düzenlemeri takip ve raporlama, ürün tıklamaları ve verilen puanları analiz etme, "Fiyatı düşünce haber ver" diyen müşterileri takip ve mail gönderme işlemini gerçekleştirebilmektedir.Masaüstü yazılımı web sitenizden yapılan her satışı takip etmenizi sağlar ve sipariş geldiğinde sizi sesli ve görsel olarak uyarır.

Dilediğiniz kadar banka hesabı veya Kredi kartı tanımlayabilirsiniz. Kredi kartı tanımlarınızda uygulanacak faiz oranını girerek tablolar oluşturabilirsiniz.İstediğiniz kadar kargo firması ve her il için ayrı ayrı kargo ücretleri tanımlayabilirsiniz. Ürünün desi hesabı ile kargo ücreti otomatik olarak hesaplatılır, dilerseniz "Kargo Dahil" seçeneği ile kargo ücreti almamanız sağlanır.

E-Ticaret sistemimizin en önemli özelliklerinden biri kontrol panelinin masaüstü uygulaması olmasıdır.Bu sayede daha kolay, daha hızlı ve daha rahat bir şekilde resim yükleyebilir, toplu işlemler gerçekleştirebilir ve E-Ticaret sisteminize çok kolay bir şekilde hükmedip güvenliğinizi kontrolünüz altına alabilirsiniz...


Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edin